Instrukcja montażu dla wykonawców Electrolux Zac 6807

Instrukcja montażu dla wykonawców Electrolux Zac 6807 jest ważnym dokumentem, który zapewnia wykonawcom niezbędne informacje, aby prawidłowo zamontować produkt Electrolux Zac 6807. Instrukcja zawiera wytyczne dotyczące techniki montażu, wymagań bezpieczeństwa, odpowiedzialności i odpowiednich procedur. Instrukcja powinna być przestrzegana przez wszystkich wykonawców, aby zapewnić, że produkt jest poprawnie zamontowany i bezpieczny w użyciu. Instrukcja powinna być uważnie przestrzegana, aby uniknąć skutków niepożądanych i zapewnić, że produkt działa prawidłowo.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja montażu dla wykonawców Electrolux Zac 6807

Problem

  • Jak wygląda montaż płyty Slim-fit?
  • Jakiej wysokości powinien być blat w płycie?

Dotyczy

  • Płyty indukcyjne do zabudowy

Rozwiązanie

SLIM-FIT z łatwością zastąpi dotychczasową płytę elektryczną lub gazową ze względu na zbliżoną głębokość. Można umieścić ją w blacie o grubości 12 mm nad szufladami i w blacie 28 mm nad piekarnikiem Electrolux. Daje ona nieograniczoną swobodę zarówno w aranżacji kuchni, jak i samym gotowaniu. 

Dzięki Flexi-Power zainstalujesz ją, nawet jeśli nie masz dostępu do 2 czy 3 fazy, a OptiFix zapewnia szybki i intuicyjny montaż. 

Płyta do zabudowy SLIM-FIT to kwintesencja doskonałych parametrów, intuicyjne sterowanie i elastyczność w zabudowie. To najcieńsza płyta na rynku, raptem 44 mm głębokości bez szkła. 

Szczegóły dotyczące wymiarów otworu znajdziesz na naszej stronie internetowej (tutaj) przy każdym modelu z płyt klikając w zakładkę "Pełne dane techniczne". Po lewej stronie znajdziesz również filtr, który pomoże Tobie w odnalezieniu modeli płyt SLIM-FIT.


Po dodaniu otrzymasz e-mail z informacją

Request RejectedThe requested URL was rejected. Please consult with your administrator.

Your support ID is: 3309784442073229254

[Go Back]

Instrukcja montażu dla wykonawców Electrolux Zac 6807

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja montażu dla wykonawców Electrolux Zac 6807

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja montażu dla wykonawców Electrolux Zac 6807